Ana Sayfa İstiridye İnci Kolye Bayilerimiz İletişim

Love Pearl , Türk patent enstitüsü tarafından tescilli bir markadır.

Tescil No 2011 40321 Tescil Tarihi 14.06.2012

Love Pearl , Ürünleri ,en kaliteli malzemeler ile siz değerli müşterilerimiz için üretilmektedir.

Piyasada , ucuz ve taklit ürünler satılmaktadır. Sevdiklerinize mahçup olmamak için ,istiridye içinden çıkan gerçek inci ürününde Love Pearl Markasını tercih ediniz.

Love Pearl ,ürünleri, sadece sitemizde satılmaktadır.

Sitemizde Love Pearl haricinde, daha kaliteli ve üst seviye inci kolye markaları olan " Vip İnci " ve " Exclusive İnci " ürünleri de satılmaktadır.

İstiridye İnci Kolye

Sevgilinizi okadar çok seviyorsunuz ki, gecenizi gündüzünüzü yalnızca onunla doldurmuş durumdasınız! “İnci Tanem” dediğiniz o özel kıza sevgililer gününde romantik hangi hediyeyi alsam diye kara kara düşünmeye başladınız öyle mi? Haklısınız çünkü O, öyle sıradan biri değil! Ona alacağınız hediye de öyle sıradan bir şey filan kesinlikle olmaz! Hem sevgilinize duygularınızı en şık şekilde gösterecek, hem ona verdiğimiz değeri ifade edecek, hem de yıllarca kullanabileceği anlamlı bir hediye olmalı ki, “İyi ki bu hediyeyi almışım” diye mutlu olabilesiniz! İşte size bu hediye arayışınıza son verecek harika bir armağan önerimiz var! İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye, sevgilinize en özel anlarda verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri! Şık tasarımı ve sevgilinize hissettireceği özel duygular ile İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye, doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerin duygu yüklü armağanı!

Altın, gümüş, pırlanta! İşte bu madenler toprak altında yüksek basınç, sıcaklık, doğal olaylar neticesinde ve milyonlarca yıllık bir zaman diliminde meydana gelir! Ancak değerli ve son derece parlak bir taş olan inci tanesi ise, bir deniz canlısı olan Kabuklu İstiridyeler tarafından üretilir. Doğal yollarla gerçek bir inci tanesinin oluşum evreleri, bu konuda araştırmalar yapan bilim adamlarını hayrete düşürmeye devam ediyor. Gerçekten de bir incinin doğumu, gelişimi ve o göz kamaştıran görkemli parlaklığa ulaşması oldukça büyüleyici ve aynı zamanda heyecan verici süreçtir.

Gerçek İnci Kolye 

Doğanın İnsanoğluna bahşettiği en süslü taşlardan biri olan İnci Tanelerinin oluşumu gerçek anlamlıyla sizi çok etkileyecek! Şöyle ki; İstiridyeler, denizlerde yaşayan sert kabuklu canlılardır. Kabuklarını genellikle beslenme ihtiyaçlarını karşılamak istediklerinde açarlar. Yiyeceklerini deniz tabanında bulunan küçük canlılardan karşılarlar. İşte beslenmek için kabuğunu açtığı o anlarda kabuğunun içerisine deniz kumu ve benzeri yabancı maddelerde doluşmaya başlar. Bir deniz canlısı olan İstiridye ise bu durumdan pek hoşnut kalmaz ve kendi ürettiği özel bir salgı maddesi ile deniz kumunun üzerini örtmeye çalışır. Bu işlemi her beslenmek istediği anda defalarca yapar. Zamanla kabuğu içerisinden dışarı atamadığı ve üzerini kendi özel salgısı ile kapattığı yabancı maddeler parlak top şeklini almaya başlar. Uzun bir süre sonra ise, o madde parlak, göz kamaştırıcı İnci tanelerine dönüşür. Hem oluşumunun çok uzun sürmesi, hem de denizlerden toplanmasının zor olması nedeniyle, doğal inci taneleri çok değerli ve özel kabul edilir.

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye içerisinde yer alan İnci Taneleri 5 farklı renge sahiptir. Aşk İncileri Takı Seti içerisinde çıkacak olan İnci Tanesinin rengi tamamen şansınıza bağlı!